Nöbetçi Eczaneler
Foto Galeri
Link BankasıKarakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Isırganın Faydaları Saymakla Bitmiyor!
Isırgan otunun faydalarını biliyoruz artık. İnsan sağlığı için adeta ecza deposu olan ısırgan otunun kansere karşı birebir etkisi olduğu kanıtlandı.
31 Temmuz 2008 / 04:56

Ayrıca romatizmal hastalıklarda da yine ısırgan otunun şifai etkilerinden yaralanılıyor. Tohumu kaynatılarak içilebilen ısırganın yeşil yaprakları da kaynatılıp içilebiliyor. Yaşlılar için dinçlik ve güç sağladığı da biliniyor.
Vücudumuzu içten değil dıştan da koruyan ısırgan otu saç bakımında da önde gidiyor.

Sağlıksız, mat,yıpranmış ve kepekli saçlar ısırganın suyu ile yıkandığında canlanıyor ve gözle görülür bir şekilde gürleşiyor.eğer sizin de saç dökülmesi ve diğer saç sorunlarınız varsa uzmanlar ısırgan otunu tavsiye ediyor bilginize..

Isırgan ayrıca idrar attırıcı, ödem çözücü, kan temizleyici, kan yaptırıcı, iltihap giderici, demir eksikliğini giderici ve organizmayı uyarıcı,romatizma ve gut, romatizmal eklem deformasyonları, böbrek ve idrar yolları iltihabı, teşhis edilemeyen şiddetli baş ağrıları, prostat büyümesi, mide ve bağırsak ülseri, böbrek ve safrakesesi taşı, güçsüzlük ve bitkinlik halleri, kansızlık ve alyuvarlar eksikliği, demir eksikliği, tüm alerjik rahatsızlıklar (bahar nezlesi dahil), egzama, ergenlik sivilceleri ve fistüllere karışı etkili oluyor.

Bu yazı toplam 71972 defa okunmuştur

Aşağıdaki uzmanlardan hangisini takip ediyorsunuz?