Nöbetçi Eczaneler
Foto Galeri
Link BankasıKarakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu ve Sağlıklı Yaşam
Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu bitkiler konusunda tam bir uzman.Aslında o bir kimyager ama ona bitkilerin sağlığımız için etkilerini araştırmaya da adamış bir bilim adamı da diyebiliriz.
19 Haziran 2008 / 06:03
Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu tıbbı sadece detavi amaçlı kullanmıyor.Önlem ve koruyucu tıbbın da ne derece önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor.Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu dünya tarafından tanınımış bitkisel tedavi uzmanımız ve kendini bütün dünyaya kanıtlamış bir kimyager. Sağlığımızı koruma ve tedavi olma anlamında bizlere sayısız ipucu veriyor.
Bize hayatı çekilmez kılan bazen de dünyayı dar eden birçok hastalığa bitkilerle çare bulan Saraçoğlu özellikle bazı hastalıklar için değişik bitki kürlerinden yararlanıyor.örneğin Alzheimer’de önleyici olarak taze sıkılmış havuç suyunu tavsiye ediyor ve bunun bir kür olarak uygulanması gerektiğini vurguluyor.
Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu anlatımıyla hangi bitki hangi hastalığa iyi geliyor ?Meme ve prostat kanserine karşı brokoli etkili, Sinameki kabızlığa karşı kesinlikle kullanılmaması gereken bir bitki,maydanoz sağlığımıziçin olmazsa olmaz, unutkanlığın ilacı havuç suyu ve ısırgan otu doğanın mucizesi...
Bu yazı toplam 45253 defa okunmuştur

Aşağıdaki uzmanlardan hangisini takip ediyorsunuz?